Ikona dostępności

nr 15

w Rzeszowie

Opłaty za przedszkole

Wysokość opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego jak również pięć godzin bezpłatnego nauczania, wychowania i opieki w czasie od 8:00 – 13:00 reguluje Uchwała Rady Miasta Rzeszowa Nr L II /1227/2017dnia 12 grudnia 2017 r.

Od 1 września 2023 r. za pobyt dziecka w przedszkolu pobierana będzie opłata 1,30 zł za każdą rozpoczętą godzinę z wyłączeniem godzin: 8:00 – 13:00 (art. 52 ust. 1 ustawy z dn. 27.10.2017 o finansowaniu zadań oświatowych - Dz. U. z 2022 r. poz. 2082, 2089 i 2666)

Wpłaty za przedszkole należy uiszczać do 10-go każdego miesiąca.
Tytułem: imię i nazwisko dziecka + grupa

Informujemy rodziców, że od 1 stycznia 2023 r. stawka żywieniowa wynosić będzie nie więcej niż 7,50 złotych.

Czas pobytu dziecka w przedszkolu rejestrowany jest za pomocą czytników na karty zbliżeniowe - koszt zakupu 20,00 zł

• Przy wejściu karta powinna być wczytana z chwilą, gdy dziecko jest przyprowadzane do przedszkola.
  • Przy wyjściu karta powinna być wczytana z chwilą, gdy dziecko wybierane z przedszkola.
  • Jeżeli karta nie zostanie wczytana przy wejściu, a dziecko w danym dniu będzie w przedszkolu, czas będzie liczony automatycznie od godziny 6.30.
  • Jeżeli karta nie zostanie wczytana przy wyjściu, a dziecko w danym dniu będzie w przedszkolu, czas będzie liczony automatycznie do godziny 17.00.

Realizacja podstawy programowej odbywać się będzie w godz. 8.00-13.00 (godziny bezpłatne)zgodnie z w/w Uchwałą oraz ramowym rozkładem zajęć.

Rodzice proszeni są o respektowanie Ramowego Rozkładu Dnia ze szczególnym uwzględnieniem godzin posiłków, aby dzieci mogły spokojnie je zjadać w szczególności drugie danie.

Kwoty odpłatności podawane są w systemie eDziecko.

Strona do logowania:

Login - nr karty dziecka
Hasło (dla rodziców dzieci nowych i dla tych, którzy hasła nie zmienili) - 1234 lub imę dziecka np. Anna, Jakub

Rodzice dzieci w zerówce nadal mogą się logować za pomocą nr karty dziecka z poprzedniego roku.
W zakładce "Rozliczenie" podana jest kwota do zapłaty za dany miesiąc.

W przypadku Grupy IV (dzieci 5-letnie), przypomina się rodzicom, że wpisanie nieczytelnych godzin lub ich całkowity brak spowoduje naliczenie dodatkowych opłat

Bardzo prosimy o terminowe wpłaty w wyżej wskazanym terminie.